MANGALA TURNUVASI SONUÇLARI

25 Mart 2018 Pazar günü Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği işbirliğinde, Antares Avm sponsorluğunda beşinci geleneksel mangala turnuvamız gerçekleştirilmiştir.Katılan bütün çocuklarımıza, onları destekleyen ailelerine, okul idarelerine ve öğretmenlerine çok teşekkür ederiz.

Dereceye giren öğrencilerle diğer öğrencilerin sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

ÇODAM-ÜZYEÇDE 5. İlkokullar Mangala Turnuvası          
               
Organizatör(ler) : Keçiören Belediyesi            
Başhakem : Eyüp GÜNDOĞDU            
Hakem : Mehmet GÜZEL            
Şehir : Anteres AVM            
Tarih : 25.03.2018            
               
Final sira            
               
SIRA SOYADI ADI OKUL PUANLAR BH. SB Res. Vict
1 DENİZ NECMETTİN TALİP YENER İLKOKULU 7 28 31,50 0 7
2 KÖKSOY ÖZLEM DANIŞMENT ÇİÇEKLİ İLKOKULU 6 28½ 25,25 0 5
3 BAYKAL GÜLCE YALÇIN ESKİYAPAN İLKOKULU 30 24,00 0 5
4 SARIIŞIK ELİF ECRİN HALİDE ÖMER UNCUOĞLU İLKOKULU 5 28 17,00 0 5
5 ERAVCI LEYLA NAZ ÖNCÜ KOLEJ İLKOKULU 5 27½ 16,50 0 5
6 ARIKAN EYMEN YAĞIZ KEÇİÖREN İLKOKULU 5 26 18,00 0 5
7 BALÇIK ONUR YEZDAN ÖZEL KIVANÇ İLKOKULU 5 25½ 17,50 0 5
8 BALTAŞ ASMİN ÖZEL KIVANÇ İLKOKULU 29½ 18,00 0 4
9 AKSOY MUHAMMED BUREN YALÇIN ESKİYAPAN İLKOKULU 26½ 14,75 0 4
10 DURMAZ OSMAN Ş. FATİH ERDOĞAN İLKOKULU(120 YIL) 25½ 16,00 0 4
11 KIŞLA MUHARREM YUNUS EMRE İLKOKULU 23½ 14,75 0 4
12 DEMİRTAŞ ARDA ŞEVKET OSMAN HAMDİ BEY İLKOKULU 23 14,25 0 4
13 KALINSAZ RAVZA DUMLUPINAR İLKOKULU 21 15,00 0 4
14 ALTINDAĞ EMİN KEREM TALİP YENER İLKOKULU 4 26½ 14,25 0 3
15 TEMİZER AYŞE BELİZ BÜYÜK ANKARA KOLEJİ 4 25½ 10,50 0 4
16 ÇETİN AYŞE ROJ OSMAN HAMDİ BEY İLKOKULU 4 24½ 12,50 0 4
17 OKUR AHMET TUNA ÖZEL AHMET YESEVİ İLKOKULU 4 23 10,50 0 4
18 POLAT AYŞEGÜL DANIŞMENT ÇİÇEKLİ İLKOKULU 4 21 9,50 0 4
19 SEVİŞ ELİF YUNUS EMRE İLKOKULU 4 20½ 10,75 0 3
20 PEKDEMİR HİRANUR HAYRİ ERİŞEN İLKOKULU 4 19 10,00 0 4
21 KAYA TUNCER FATİH NEBAHAT TAŞKIN İLKOKULU 23 8,75 0 3
22 ÇAKIR BEDİRHAN ÖZEL ÇAĞRI İLKOKULU 21 9,00 0 3
23 ULUNÇ ALEYNA NEBAHAT TAŞKIN İLKOKULU 19½ 9,50 0 3
24 ŞAHİN BUĞRA HALİT FAHRİ OZANSOY İLKOKULU 19 9,00 0 3
25 POYRAZ EYLÜL ÖNCÜ KOLEJ İLKOKULU 18½ 8,25 0 3
26 GÜRKAN AHMET AKİF ÖZEL AHMET YESEVİ İLKOKULU 3 24 10,50 0 3
27 KARAASLAN ERDEM HALİDE ÖMER UNCUOĞLU İLKOKULU 3 24 9,50 0 3
28 BAŞTUĞ NUMAN Ş. FATİH ERDOĞAN İLKOKULU(120 YIL) 3 23 10,50 0 2
29 GENÇ YUSUF ŞEHİT KUBİLAY İLKOKULU 3 22½ 7,00 0 3
30 AKMAN SALİH ÖZEL BİLTEK İLKOKULU 3 22 6,50 0 2
31 MERMER ERVA GAZİ AHMET MUHTAR PAŞA İLKOKULU 3 20½ 6,50 0 3
32 ACAR ZEYNEP ÇİZMECİ İLKOKULU 3 20 7,00 0 3
33 CÖMERT OSMAN FEVZİ ATLIOĞLU İLKOKULU 3 17½ 4,00 0 3
34 GÖKER SENANUR ÖZEL SİRAÇ EĞİTİM KURUMLARI 23½ 6,50 0 2
35 KELEBEK YAĞMUR HACI MUSTAFA TARMAN İLKOKULU 22 8,75 0 2
36 TÜREL ENNUR ŞEHİT KUBİLAY İLKOKULU 17½ 4,25 0 2
37 ARAS HÜSEYİN UMUT KALABA İLKOKULU 2 22½ 6,50 0 2
38 ÜRÜN ASIM KAAN ÖZEL SİRAÇ EĞİTİM KURUMLARI 2 22½ 5,50 0 2
39 BALKOCA BUĞRA GAZİ AHMET MUHTAR PAŞA İLKOKULU 2 20 3,50 0 2
40 CEBECİ ELİF NİSA KEÇİÖREN İLKOKULU 2 20 3,00 0 2
41 ÇAVENT AHMET ÖZEL ÇAĞRI İLKOKULU 2 19 5,00 0 2
42 HAYTA ASYA ŞENLİK İLKOKULU 2 17 2,50 0 2
43 KILIÇ MURAT EFE BÜYÜK ANKARA KOLEJİ 20½ 4,25 0 1
44 GÜLLÜ EMİR KAYRA HACI MUSTAFA TARMAN İLKOKULU 1 20½ 3,50 0 1
45 UYAR KAAN MUSA ÇİZMECİ İLKOKULU 1 19 1,50 0 0
46 KAVAKLI EFE HAYRİ ERİŞEN İLKOKULU 0 17 0,00 0 0
47 CEYLAN EREN BARIŞ FEVZİ ATLIOĞLU İLKOKULU 0 16½ 0,00 0 0
  MULAYİM MERDAN ŞENLİK İLKOKULU 0 16½ 0,00 0 0
49 BORA HAKAN ÖZEL CECELİ İLKOKULU 0 15½ 0,00 0 0
50 AKTÜRK GÖKÇE HALİT FAHRİ OZANSOY İLKOKULU 0 15 0,00 0 0
               
               
               

 

 

 

 

ÇODAM-ÜZYEÇDE 5. Ortaokullar MangalaTurnuvası          
               
Organizatör(ler) : Keçiören Belediyesi            
Başhakem : Eyüp GÜNDOĞDU            
Hakem : Mehmet GÜZEL            
Şehir : Anteres AVM            
Tarih : 25.03.2018            
               
Final sira            
               
SIRA SOYADI ADI OKUL PUANLAR BH. SB Res. Vict
1 SAĞLAM ALPEREN Y.EMRE İMAM HATİP ORTAOKULU 6 26½ 24,50 0 6
2 ATICI MEHMET AKİF SAĞLIK İŞÇİLERİ ORTAOKULU 6 24 23,00 0 6
3 GÖKDEMİR BERKAY ÖZEL KIVANÇ ORTAOKULU 25½ 19,50 0 5
4 YILMAZ ABDULLAH YAVUZ SULTAN SELİM ORTAOKULU 5 30 23,00 0 5
5 MTURAN MEHMET AKİF ÖZEL AHMET YESEVİ ORTAOKULU 5 30 20,00 0 5
6 ATUÇURANOĞLU ARDA Y.EMRE İMAM HATİP ORTAOKULU 5 27½ 17,50 0 5
7 KILIÇGİL GÜLLÜ BAHRİYE NEBAHAT TAŞKIN ORTAOKULU 5 26 17,50 0 5
8 DEMİR KÜBRA NEBAHAT TAŞKIN ORTAOKULU 5 24 17,00 0 4
9 AYKUT ELİF BERRA İBNİ SİNA ORTAOKULU 5 18½ 13,50 0 5
10 İPEK AYŞE NAZ ÖZEL KIVANÇ ORTAOKULU 24½ 13,25 0 4
11 DENİZCİ YUSUF OSMAN HAMDİ BEY ORTAOKULU 20 12,25 0 4
  ENDOĞRU ERDEM HACI SABANCI ORTAOKULU 20 12,25 0 4
13 BOZDOĞAN MERT KAAN HUN ORTAOKULU 18 12,75 0 4
14 YAŞAR HATİCE KÜBRA İHSAN ARAS ORTAOKULU 4 26½ 15,00 0 4
15 ÖZKAN ALİ KEMAL AHMET CEVDET PAŞA ORTAOKUL 4 25½ 15,00 0 4
16 YILMAZ İBRAHİM BAHADIR HACI MUSTAFA TARMAN ORTAOKULU 4 25½ 11,50 0 4
17 APAZ AHMET FURKAN TALİA YAŞAR BAKDUR ORTAOKULU 4 24 13,25 0 3
18 ŞENTÜRK MUSA AHMET CEVDET PAŞA ORTAOKUL 4 24 12,50 0 4
19 ÇEVİK BAYRAM TAHA KAMİL OCAK ORTAOKULU 4 21 13,50 0 3
20 KÖKSAL YURDAGÜL HUN ORTAOKULU 4 20½ 10,00 0 4
21 KILIÇ MUHAMMED GALİP KALABA İMAM HATİP ORTAOKULU 4 20 9,50 0 4
22 ÇINAR ATABERK GÜLHANE ORTAOKULU 4 18 8,00 0 3
23 TÜRÜDÜ BERKEHAN TÜRK YURDU KOLEJİ 28½ 15,00 0 3
24 UYAR BUĞRA DOĞRU KOLEJ 25½ 11,25 0 3
25 KARAKAŞ GÜRKAN YALÇIN ESKİ YAPAN ORTAOKULU 17 6,50 0 3
26 YILBAT MELİHA REFİA ÖZEL CECELİ ORTAOKULU 3 26½ 9,50 0 3
27 TÜYSÜZ ENGİN EMİR TALİA YAŞAR BAKDUR ORTAOKULU 3 26 9,50 0 3
28 TURAN İBRAHİM ÖZEL AHMET YESEVİ ORTAOKULU 3 25½ 9,50 0 3
29 YILMAZ ELİF BETÜL HACI MUSTAFA TARMAN ORTAOKULU 3 24½ 7,50 0 3
30 OĞLAKÇI GÖRKEM Ş.ARİF ÇAKIR ORTAOKULU 3 23 10,00 0 3
31 KUZEY HASAN OSMAN HAMDİ BEY ORTAOKULU 3 22 7,50 0 3
32 UZUNKULAOĞLU YAREN HACI SABANCI ORTAOKULU 3 20 8,00 0 3
33 AKSOY MEHMET EREN Ş.ARİF ÇAKIR ORTAOKULU 3 19½ 7,00 0 3
34 UNCU ZEYNEP BERRA TÜRK YURDU KOLEJİ 25 9,50 0 1
35 KOÇHAN SILA İBNİ SİNA ORTAOKULU 19½ 6,25 0 2
36 KOŞ HATİCE GÜLHANE ORTAOKULU 18 6,25 0 1
37 ASLAN MERT ALİ İHSAN ARAS ORTAOKULU 2 24½ 7,00 0 2
38 ACAR HÜSEYİN AKİF 23 NİSAN ORTAOKULU 2 22 4,50 0 2
39 ÜNSAL SÜMEYYE Ş.HALİL IŞILAR ORTAOKULU 2 21 4,50 0 1
40 KÜRKÇÜ NURETTİN EGE SAĞLIK İŞÇİLERİ ORTAOKULU 2 18½ 4,25 0 1
41 DOĞAN EGE ALİ DOĞRU KOLEJ 2 18 5,25 0 1
42 VAROL MERVE YAVUZ SULTAN SELİM ORTAOKULU 2 17 2,00 0 2
43 KOPAR İHSAN ARDA Ş.HALİL IŞILAR ORTAOKULU 2 16 2,50 0 2
44 YAVRU AHMET SİRAÇ ŞEHİT SALİM MARAŞ AYVALI ORTAOKULU 19½ 3,00 0 1
45 TÜRK SELEN ÖZEL CECELİ ORTAOKULU 1 21 1,00 0 0
46 POLATER UĞURCAN YALÇIN ESKİ YAPAN ORTAOKULU 1 20½ 2,00 0 1
47 KAYA ESAT EMRE KEÇİÖREN İMAM HATİP ORTAOKULU 0 16½ 0,00 0 0
  İNAL BAYRAM ÖZEL ANKARA BİLTEK ORTAOKULU 0 16½ 0,00 0 0
49 AVCI TAHA KAMİL OCAK ORTAOKULU 0 16 0,00 0 0
               
               
               

 

 


En Son Eklenenler
DUYURU
BASINDA BİZ
ÇOCUK YAZ KAMPI 2018
RESİM YETENEK TESPİT SINAVI SONUÇLARI
GELECEĞİN RESSAMLARI HAYRAN BIRAKTILAR
RESİM YETENEK SINAVI ŞARTNAMESİ